poniedziałek, 20 lutego 2017

Улюблени блоґи / ulubione blogi

В вільним часі люблю переглядати інтернет під кутом нових, свіжих інспірацйі. Мам кус бльоґів, котри нигда ня не завели і знам, же все витягну з них денну давку захвиту. 
Один з них належит до австралійки Elle May Leckenby.  То мій абсолютний хіт. Повни спокою знимки справляют же аж хочется замешкати над морем. 

***

W wolnym czasie lubię przeszukiwać internet pod kątem nowych, świeżych inspiracji. Mam kilka blogów które nigdy mnie nie zawiodły i wiem, że zawsze wyciągnę z nich dzienną dawkę zachwytu. 

Jeden z nich należy do australijki- Elle May Leckenby. To mój absolutny faworyt. Pełne spokoju i nostalgii fotografie sprawiają, że aż chce się zamieszkać w Australii. 

Наступни в колейці є румуньский блоґ Sweet Paprika. Його заложителька часто інспірує ся фольклором і стильом ретро. 

***

Następny w kolejce jest rumuński blog Sweet Paprika. Jego właścicielka, Gabriela, w swoich stylizacjach często nawiązuje do folkloru i stylu retro.
Наступний адрес, котрим хочу ся поділити, то лайфcтайловий блоґ Mammamija. Кус о подорожах, кус о дітях, кус о варінню, а тото вшитко передставлене на чудових знимках. 

***

Kolejny adres, którym chcę się podzielić to lifestylowy blog Mammamija. Trochę o podróżach, trochę o dzieciach, trochę o gotowaniu, a to wszystko opatrzone cudnymi zdjęciami. 


SaveSave

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz