środa, 10 września 2014

Знимки / Zdjęcia

Для любителів знимок в романтичнім і ретро кліматі полечам сторінку:
***
Dla fanów zdjęć w romantycznym i retro klimacie
 polecam stronę:


Не дост, же огляданя тих знимок то балсам для очей, то іщи можна ся заінспірувати.
***
Nie dość, że oglądanie jej prac to balsam dla oczu, to jeszcze można się zainspirować.Хоц пончо, котре має тота ділка виглядат як коц, то таки власні коци будут хітом осінніого сезону.
***
Choć ponczo, które ma na zdjęciu dziewczyna wygląda jak koc, to takie właśnie koce będą hitem jesiennego sezonu.

Бабусюватий стиль то мій улюблений і хоц знам же не кожен ся в ним добрі чує ( а през то і не виглядат) то заохачам до спробуваня! На початок встарчит тепли, волняни, роблени на дротах шведрик- такі як на знимках до гори і в долині. Можна го лучити зо вшитким!
***
Babciowaty styl to mój ulubiony i chociaż wiem, że nie każdy się w nim dobrze czuje (a przez to i nie wygląda), to zachęcam do spróbowania! Na początek wystarczy ciepły, wełniany, robiony na drutach sweterek- taki jak na zdjęciach na górze i w dole. Można go nosić do wszystkiego!


 
Вшитки лемківски трендсетерки юж на певно знают, же ровер нигда, нигдочки не вийде з моди!
***
Wszystkie łemkowskie trendsetterki już wiedzą, że rower nigdy nie wyjdzie z mody!

На осін барс добрим розвязаніом є ганґстерский стиль- відповідні гарнітур виглядат ліпше на ділці як на хлопцю. До того обовязково капелюх!
***
Na jesień bardzo dobrym rozwiązaniem jest styl gangsterski- odpowiednio dobrany garnitur prezentuje się lepiej na dziewczynach niż chłopcach. Do tego obowiązkowo kapelusz!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz