piątek, 20 września 2013

Здорове і поживне сніданя-налесник з муки разовой! (Не лем для дівчат!) / Zdorowe i pożywne śnidania- nalesnyk z muky razowoj! (Ne lem dla diłczat!) / Zdrowe i pożywne śniadanie-naleśnik z mąki razowej! (Nie tylko dla dziewczyn!)
Не од гнески вiдомо же снiданя єст найважнiжше в протязi дня. Маш уж дост канапок з бiлого хлиба з шинком або паштетом? Вкажу Вам як в кинци попрашчати ся з нуднима канапками. Гнески перша пропозиця-здоровий i поживний налесник, котрому подаруй свої улюблени додатки!


Ne od hnesky widomo, że śnidania jest najważniższe w protjazi dnia. Masz uż dost kanapok z biłoho chliba z szynkom abo pasztetom? Wkażu Wam jak w kincy popraszczaty sia z nudnyma kanapkamy. Hnesky persza propozycja-zdorowy i pożywny nalesnyk, kotromu podaruj swoi ulubleny dodatky!


Nie od dziś wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Masz już dojść klasycznych kanapek z białego pieczywa z plastrem szynki lub warstwą pasztetu? Pokażę Wam jak raz na zawsze pożegnać się z nudnymi kanapkami. Dzisiaj pierwsza propozycja-zdrowy i pożywny naleśnik, któremu podaruj Twoje ulubione dodatki!

Склад:
Налесник:
0,5 л молока
1 шкланка перевареной води
ок. 2 шкланки муки житной разовой
яйце
сiль

 Skład:
Nalesnyk:
0,5 l mołoka
1szklanka perewarenoj wody
ok. 2 szklanky muky żytnioj razowoj 
jajce
sil

Skład:
Naleśnik:
0,5 litra mleka
1 szklanka przegotowanej wody
ok. 2 szklanki mąki żytniej razowej
jajko
sól1 komentarz: